Management Informatie Systeem vervangen door Inkoop portal

Het verouderde Management Informatie Systeem is vanaf heden vervangen door de Inkoop portal. Het oude systeem was te uitgebreid en te ingewikkeld voor onze leden. Het nieuwe inkoop portal is juist erg overzichtelijk geworden, en alleen de nuttige informatie is beschikbaar. Zo is er nu een prachtig overzicht van de huidige bonusafspraken met de leveranciers, u ziet direct op welke merken en producten wij een bonusafspraak voor onze leden hebben bedongen. Daarnaast is er ruimte voor acties van de leveranciers. In de nabije toekomst zullen wij daar regelmatig speciale acties van de leveranciers voor onze leden plaatsen.

Alle leden ontvangen spoedig de nieuwe login gegevens om toegang te krijgen tot de inkoop portal.

Wij bedanken Jabo Solutions en totdetweede voor de gezamenlijke realisatie van de nieuwe inkoop portal en de goede samenwerking. Jabo Solutions zal vanaf heden tevens de inkoop portal hosten en onderhouden zodat deze ten alle tijden uptodate is en zal blijven.

nieuws

nieuws overzicht folder grootinkoopKlik hier en bekijk onze brochure